BÜYÜME ATAĞI?!

Görsel

Düzenli uykulara veda mı ediyoruz?

Dün gece saat başı uyandın. Gaz sancısı gibiydi 😦 Her ne ise saat başı seni bir kere kontrol etti. Uyanmakta çok zorlandım, sen de uyumakta 😦

Sabah olduğunda da uyumayı reddettin. Çok uykun olmasına rağmen tüm gün ısrarla uyumadın, yatay olmayı bile istemedin. Büyüme atağı olabilir mi?  Beklan: Bu nasıl büyüme atağıdır; haftalardır devam ediyor, diye söyleniyor.

Genellikle iki üç gün süren büyüme atakları, bebeğin 7.-10. gününde, 2.-3 .haftasında, 4.-6. haftasında, 3. ayında, 4. ayında, 6. ayında ve 9. ayında görülüyor. 5. ayının dolmasına 1 gün kaldı 🙂 Bir büyüme atağı mı yaşıyoruz yoksa benim mini mini erkeğimin huyu mu değişiyor?!

Büyüdükçe daha da yerinde duramaz oluyorsun!

Kucakta olmayı seven boncuğum, nasıl oluyor da kucakta olduğunu unutabiliyorsun? Ya da başka bir kucak daha arıyorsun?

Küçük Canavar!

Reklamlar

3 responses »

  1. Her ne ise hemen gitsin Berkerin yanından.Acaba tepkisel birsey mı?Gunün intikamı mı?bakalım bizi neler bekliyor.Bu arada dişlikte pistiyiz;)

    • Geçtiğimiz hafta işe gittik, zilyon tane farklı uyaranla karşılaştı. Ben de bunun getirdiği hiperaktivite olabileceğini düşünmüyor değilim.

      Bu gece de 5 kez uyandı, emzirirken uyudu, bir ara Beklan gelmiş: “Haydi canım, Bırakalım Berker’i yatağına.”diyor. Emzirdiğim koltukta ben de uyuyakalmışım 🙂

      Evde Berker’li ortamda TV açmıyorum, çok fazla uyarana maruz kalmasın diye ama işe götürüyorum! Kendimi affetmeyeceğim bir şey olmasından korkuyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s